Mistrovská utkání podzim 2015

1. kolo - Mníšek pod Brdy B x SK Libeň - 2:0 (1:0)

Vzhledem k termínu a počtu omluv, lze konstatovat, že je to přijatelný výsledek. Můžeme být rádi že se utkání vůbec odehrálo...

2. kolo - SK Libeň vs. TJ Čísovice B - 3:4 (2:3),, střelci za domácí: Novák David, Zima Josef, Pašek Zdeněk

sestava: Brychta Lubomír, Dzian Milan, Ritzinger Jan, Podroužek Miroslav (46. min), Čermák Miroslav (46. min), Hančl Daniel (60. min), Provazník Pavel, Zima Josef, Stiburek Adam (55. min), Brablík Lukáš, Novák David

střídali: 46. Šimeček Vlastimil, Matějček Miroslav, 55. Pašek Zdeněk, 60. Marek Tomáš, připraven: Mlejnský Pavel

Rozhodčí: Kubík

Utkání začalo pozitivně, kdy jsme se ujali vedení, které ovšem dlouho nevydrželo a poločas utkání skončil v nepříznivém stavu 2:3, kdy dva goly, které hostující vsítili do naší branky byly výsledkem hrubých chyb, kterých se musíme vyvarovat. V 55. minutě byla v náš prospěch nařízena penalta, kterou zahrával Novák David, ale bohužel tuto šanci neproměnil... Poté hosté udeřili po čtvrté a nám se díky golu navrátilce do sestavy Zdeňka Paška podařilo pouze snížit. Další šance zůstaly nevyužité. Všem děkuji za výkon podaný v utkání a hlavně pozitivní byla účast hráčů!!!

3. kolo - TJ Sokol Bojanovice vs. SK Libeň - 8:0 (2:0)

sestava: Brychta Lubomír, Dzian Milan, Šimeček Vlastimil, Ritzinger Jan, Podroužek Miroslav, Čermák Miroslav, Matějček Miroslav, Hančl Daniel, Provazník Pavel, Stiburek Adam, Novák David

připraven: Mlejnský Pavel

Rozhodčí: Nezhyba Milan

Po pravdě jsme s body z Bojanovic moc nepočítaly, ale tento debakl trochu vhání chmurné myšlenky. Ale je to jen fotbal a život jde dál. Děkuji za účast hráčů!

4. kolo - SK Libeň vs. Dolní Jirčany B - 3:4 (1:2) - střelci za domácí: Stibůrek Adam 2, Provazník Pavel

sestava: Brychta Lubomír, Dzian Milan, Šimeček Vlastimil (48. min), Ritzinger Jan, Podroužek Miroslav, Čermák Miroslav, Matějček Miroslav, Hančl Daniel, Provazník Pavel, Stiburek Adam, Novák David

střídali: Zima Josef (48.min)

Rozhodčí: Ouřada Stanislav

5. kolo - Klínec vs. SK Libeň - 4:1 (2:1)

sestava: nezveřejnitelná

Rozhodčí: Čermák Michal

6. kolo - Průhonice B vs. SK Libeň - 5:2 (2:0) - střelci za Libeň - Kasík Antonín, Hančl Daniel

Rozhodčí: Šturc Milan

7. kolo - SK Libeň vs. Pikovice - 1:4 (0:3) - střelec za domácí: Pašek Zdeněk

sestava nezveřejnitelná

Rozhodčí: Lux Marek

8. kolo - Psáry B vs. SK Libeň - 3:3 (1:1) - střelci za Libeň - Pašek Zdeněk 2x, Jirka

sestava: Brychta Lubomír, Šimeček Vlastimil (46. min), Ritzinger Jan (46. min), Petr, Podroužek Miroslav, Brablík Lukáš (46. min), Jirka (46. min), Hančl Daniel, Provazník Pavel, Kasík Antonín, Pašek Zdeněk

střídali: Marek Tomáš (46. min), Dzian Milan (46. min), Čermák Miroslav (46. min), Zima Josef (46. min)

Rozhodčí: Sluka Jaroslav

Tak jsme se dočkali a po osmi kolech získali první bod do tabulky :-) Divácky bych řekl velmi zajímavé utkání, kdy již v páté minutě domácí tým neproměnil pokutový kop. Klasicky jsme v prvních patnácti minutách vůbec nebyli na hřišti... V dalším průběhu se hra vyrovnala. Šance se střídali na obou stranách a konečná remíza byla nakonec zasloužená pro oba týmy. Moc bych chtěl poděkovat za vysokou účast hráčů!!!

9. kolo - SK Libeň - SK Meteor Libeř "B" - 1:3 (0:2) - střelec za domácí - Provazník Pavel

sestava: Brychta Lubomír, Ritzinger Jan, Dzian Milan, Marek Tomáš, Podroužek Miroslav, Čermák Miroslav, Jirka, Provazník Pavel, Stibůrek Adam, Pašek Zdeněk, Kasík Antonín

Rozhodčí: Gaži Emil

Celkem zajímavé utkání, které zase ovlivnilo několik individuálních chyb, za které jsme byli potrestáni.. Jinak bojovný zápas na kterém vůbec nebylo znát, že hrají týmy z opačných pólů tabulky. Moc děkuji za účast hráčů, kteří přišli!!!!

10. kolo - Sokol Zlatníky "B" vs. SK Libeň - 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Lébl Jiří

Vzhledem k rozrůstající marodce a kvalitě zlatnického béčka, asi i přijatelný výsledek... Bohužel se v utkání zranili další dva hráči.

11. kolo - SK Libeň vs. Vrané "B" - 3:1 (0:0) - střelec za domácí - Pašek Zdeněk 3x (2xPK)

sestava: Brychta Lubomír, Ritzinger Jan, Jirka, Petr, Podroužek Miroslav, Čermák Miroslav, Hančl Daniel, Provazník Pavel, Stibůrek Adam, Pašek Zdeněk, Kasík Antonín

střídali: Ondřej, Jirka st.

Rozhodčí: Kubík Jaromír

Neskutečné se stalo skutečností, díky hattricku Zdendy Paška náš tým konečně naplno boduje a připisujeme si první vítěžství do tabulky. Díky všem hráčům kteří se zúčastnili a všem kteří se podíleli na tzv. chodu. Snad se od tohoto výsledku naše mužstvo odrazí k lepším výkonům a dalším vítězstvím.

12. kolo - SK Olympie Dolní Břežany "A" vs. SK Libeň - 3:1 (2:1) - střelec za Libeň - Provázek Pavel

sestava: ...

Rozhodčí: Kubíček Jiří

Bohužel se nepodařilo navázat na předešlé vítězství. I tak kvalitní výkon našeho mužstva!!!

13. kolo - SK Libeň vs. Kamenný Přívoz - 1:3 (1:1) - střelec za domácí - Pašek Zdeněk

sestava: Brychta Lubomír, Alfery Jaroslav, Jirka, Podroužek Miroslav, Petr, Jarda (46. Ondra H.), Hančl Daniel, Novák David, Tomáš, Stibůrek Adam (65. Marek Tomáš), Pašek Zdeněk

střídali: Marek Tomáš, Ondra H.

Utkání jsme začali jako vždy ležérně a již v druhé minutě jsme inkasovali...Poté byla hra vyrovnaná a dalo se říci, že jsme měli ze hry více. Šance postupně měli Dan Hančl, Zdeněk Pašek, ale nedařilo se trefit zařízení. Až ve 33. minutě Zdeněk prostřelil brankáře, který absolutně nepočítal se střelou. V druhém poločase jako by nastoupilo úplně jiné družstvo, začali jsme kazit přihrávky a soupeř začínal přebírat otěže zápasu. Nakonec jsme inkasovali z několikanásobného přečíslení naší obrany. Další goly do naší sítě se mohli jen sypat, ale soupeř jako by nechtěl zvýšit vedení a zahazoval šanci za šancí. Naše útočné řady měli také příležitosti, ale z těchto se nic kloudného neurodilo. Nakonec jsme inkasovali ještě jednou. Všem děkuji za účast a přeji příjemný odpočinek od mistrovských utkání!!!!!