1. kolo - TJ Klínec vs. Sportovní klub Libeň - 5:0 (2:0)

rozhodčí: Emil Gaži st.

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Tomáš Marek, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, David Novák, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, Štěpán,

střídačka: Jirka

Velmi těžké utkání, které se neodvíjelo tak jak dopadl výsledek. Rozhodně jsme v první půli byli alespoň rovnocení soupeři a až do 45. minuty prohrávali "jen" 1:0. Ale branka kterou jsme dostali tzv. do šatny na 2:0, rozhodně týmu neprospěla. V druhé půli přišli i nějaké šance našich hráčů, ale nebyli bohužel proměněny a soupeř postupně přidal další tři branky. Všem děkuji za účast.

2. kolo - FK Mníšek pod Brdy "B" vs. Sportovní klub Libeň - 9:3 (4:1), střelci  za Libeň: Zdeněk Pašek 2x, Petr Kramer (pk)

rozhodčí: Petr Bartoš

sestava SK Libeň: Brankář, Miloš Vladyka, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, David Novák, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Adam Stibůrek, Daniel Hančl, Zdeněk Pašek

střídačka: Tomáš Marek (37. Jan Ritzinger), Jirka (70. Miloš Vladyka)

Další velmi nelehký zápas, který celkem dost ovlivnilo nasazení cca 3 hráčů hrajících za "A" Mníšku. Snad nás čeká přístí týden lepší zápas...

3. kolo - Sportovní klub Libeň vs. Pikovice - 2:3 (1:2), střelci  za Libeň: David Novák 2x

rozhodčí: Petr Sliacký

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, David Novák, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, Zdeněk Pašek,

střídačka: Tomáš Rolinc (46. Vlastimil Šimeček), Štěpán Liška (78. Jan Ritzinger)

První domácí utkání, který náš tým jen velmi těsně prohrál. Všem divákům děkujeme za návštěvu.

4. kolo - SK Olympie Dolní Břežany "B" vs. Sportovní klub Libeň - 9:2 (4:1), střelci  za Libeň: Daniel Hančl, Zdeněk Pašek

rozhodčí: Milan Nezhyba

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, David Noák, Miloš Vladyka, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, Zdeněk Pašek,

střídačka: Petr Pilát (61. Daniel Hančl)

No prostě výprask v Břežanech...

5. kolo - Sportovní klub Libeň vs. Řevnice - 0:0 (0:0)

rozhodčí: Miroslav Kotek

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, Miloš Vladyka, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, Zdeněk Pašek,

střídačka: Adam Stibůrek (46. Miloš Vladyka),

První bodík v nové sezoně a hlavě první utkání po hodně dlouhé době bez obdrženého golu... Všem hráčům dík za předvedený výkon.a našim příznivcům za hezké prostředí!

6. kolo - SK Meteor Libeř "B" vs. Sportovní klub Libeň - 5:0 (3:0)

rozhodčí: Vladimír Ďačenko

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, Tomáš Rolinc, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, David Novák

střídali: Petr Pilát (70. Tomáš Rolinc), Adam Stibůrek (58. Daniel Hančl)

Derby pro nás nedopadlo podle představ, ale nutno dodat, že Libeř "musela" nasadit čtyři posily z áčka... Příští týden nás čeká reprezentační přestávka.

8. kolo - TJ Sokol Zlatníky "B" vs. Sportovní klub Libeň - 4:2 (3:2) - střelci za Libeň: Honza, David Novák (pk)

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Jirka, Petr Kramer, Jan Ritzinger, Láďa, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Honza, David Novák

střídali: Miloš Vladyka (46. Jirka), Tomáš Marek (70. Láďa),

Další derby, které tedy bylo vyrovnanější a za výkon se nemusíme stydět. Všem děkuji za účast a zvlášť děkujeme za diváckou podporu, která byla znát.

9. kolo - Sportovní klub Libeň vs. Bojanovice - 1:2 (0:2), střelci  za Libeň: David Novák (pk)

rozhodčí: Patrik Haluška

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Miloš Vladyka, Tomáš Marek, Petr Kramer, Jan Ritzinger, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, David Novák

střídali: Jirka (55. Tomáš Marek)

Velmi smolné utkání našich borců, velmi brzo jsme inkasovali po nevydařeném zákroku našeho brankáře, a druhou branku jsme inkasovali těsně před ukončením 1. poločasu. Po přestávce se ale naše hra zlepšila, kdy toto vyústilo v penaltu pro náš tým, tuto ale zahodil Petr Kramer... Poté si odčinil náš brankář své zaváhání z 1. půle, kdy vychytal tři loženky našich soupeřů. Před koncem utkání vybojoval Tonda Kasík druhou penaltu, kterou už bez problému proměnil David Novák. Ovšem na vyrovnání už nebyl čas. I tak moc děkuji za předvedený výkon našich hráčů!!!

10. kolo -  Psáry "B" vs. Sportovní klub Libeň - 2:0 (2:0)

rozhodčí: Martin Koubek

sestava SK Libeň:  Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Miloš Vladyka, Vlastimil Šimeček, Petr Kramer, Jan Ritzinger, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, Antonín Kasík, Láďa

Střídala: Jirka ( 56. Miroslav Podroužek)

38. minuta ČK Jan Ritzinger

špatný začátek našich hráčů, rychle inkasované góly a zbytečné vyloučení, které zmrazilo všechny šance na obrat...

11. kolo - Sportovní klub Libeň vs. Zvole "B" - 2:4 (2:3), střelci  za Libeň: Jurij, Daniel Hančl

rozhodčí: Lukáš Novotný

sestava SK Libeň:  Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Miloš Vladyka, Jirka, Petr Kramer, Jan, Pavel Provazník, Pavel Kramer, Daniel Hančl, David Novák, Láďa

Střídali: Zdeněk Pašek (46.minuta), Vlasta (46. minuta)

Vyrovnaný zápas, co se týče bojovnosti, golově už trochu horší, ale není se zač stydět.

12. kolo -  Průhonice "B" vs. Sportovní klub Libeň - 10:2 (5:1), střelci za Libeň: David Novák (pk), Antonín Kasík

rozhodčí: Stanislav Ouřada

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Miloš Vladyka (20. minuta - zranění), Vlastimil Šimeček, Jirka, Tomáš Marek, Jan, Pavel Provazník, Antonín Kasík, Daniel Hančl, David Novák,

Střídali: Tomáš (46. minuta)

Ač výsledek je strašidelný, zas tak hrozný zápas to nebyl. Svou první trefu v této sezoně zaznamenal náš skvělý útočník Tonda. A z penalty se přesvědčivě trefil David. Jinak musím říci, že jsme se opravdu pobavili, i přes prohru musím pochválit všechny hráče za předvedené nasazení!!!

13. kolo -  Čísovice "B" vs. Sportovní klub Libeň - 7:2 (4:1), střelci za Libeň: Tomáš Marek, Antonín Kasík

sestava SK Libeň: Lubomír Brychta, Miroslav Podroužek, Petr Kramer, Vlastimil Šimeček, Jirka, Tomáš Marek, Jan, Pavel Provazník, Antonín Kasík, Daniel Hančl, Pavel Kramer

Poslední utkání podzimní části se pro náš tým vyvíjelo pozitivně, kdy jsme od 9. minuty vedli zásluhou krásného úniku Tondy Kasíka, který tento únik potvrdil v proměnění branky. Ovšem již v 15. minutě bylo srovnáno a domácí se nadechli k velkému obratu, který do poločasu vyzněl ve skore 4:1  V 60. minutě vykřesal naději na zvrat pohotovým zakončením Tomáš Marek, ale to bylo vše, co náš tým zvládl. Domácí poté dokonali a potvrdili lepší výkon dalšími třemi brankami. Utkání se hrálo na velmi těžkém a promáčeném terénu, ale i tak tento zápas měl kvalitu. Všem hráčům děkuji za podzimní výkon a přeji hezký odpočinek. Dále bych chtěl poděkovat všem našim příznivcům!!!